TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Cat Minkas Kitten Care Geflügel

Zrównoważona karma dla kociąt zapewniająca harmonijny wzrost.
Wertvolle Vitamine

Wertvolle Vitamine

Mały krokiet

Mały krokiet

Wspomaga harmonijny wzrost

Wspomaga harmonijny wzrost

Redukuje woń odchodów

Redukuje woń odchodów

Minkas Kitten Care Geflügel

Dla harmonijnego rozwoju

Nasza karma Happy Cat Minkas Kitten Care zapewnia dzięki wartościowym proteinom i wysokowartościowym składnikom, takim jak kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 harmonijny wzrost - 100 % zbilansowana i naturalna. Zrównoważona receptura z pysznym drobiem jest specjalnie dopasowana do potrzeb młodych kotów. Ta pełnoporcjowa karma jest idealna od 5. tygodnia życia i zapewnia Twojemu czworonożnemu przyjacielowi wszystkiego, czego potrzebuje. Smaczna karma sucha jest pełna witamin i minerałów dostosowanych do wzrostu i wspiera układ odpornościowy. I oczywiście nasze przepisy nie zawierają sztucznych aromatów ani konserwantów.

Rozpieszczaj swojego kota naszą karma Minkas Kitten Care o pełnym i bogatym smaku. Ta smaczna karma zawiera jukę, która redukuje woń odchodów.

*w całkowitej ilości białka

Mehr lesen

Happy Cat Minkas Kitten Care

Minkas Kitten Care z wyjątkowo smacznym drobiem jest idealna dla młodych kotów od 5. tygodnia życia. Zrównoważona receptura jest specjalnie dopasowana do potrzeb rosnących kotów. Wartościowe białka zwierzęce oraz wiele niezbędnych witamin zapewniają harmonijny wzrost. Wyprodukowano w Niemczech z zachowaniem surowych norm jakości. Przetwarzamy tylko dobre surowce, preferując te pochodzące od lokalnych rolników. Oczywiście, nie testujemy naszych produktów Minkas Kitten Care na zwierzętach i nie stosujemy inżynierii genetycznej. Ta zbilansowana karma pełnoporcjowa dostarcza kotu wszystkich niezbędnych składników odżywczych i w ten sposób przyczynia się do długiego życia kota. Tipp: Twój kot potrzebuje urozmaicenia? Spróbuj także Minkas Perfect Care lub po prostu wymieszaj Minkas z karmą naszej linii Supreme, np. z Voralpen-Rind, Weide-Lamm albo Atlantik-Lachs – dla jeszcze większej radości przy chrupaniu.

Mehr lesen