TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Cat Minkas Sterilised Geflügel

Ta smaczna karma wspiera metabolizm wykastrowanych kotów
Zredukowana zawartość tłuszczu

Zredukowana zawartość tłuszczu

Wyjątkowo smaczna

Wyjątkowo smaczna

Redukuje woń odchodów

Redukuje woń odchodów

Dla wykastrowanych /</br> wysterylizowanych kotów

Dla wykastrowanych /
wysterylizowanych kotów

Minkas Sterilised Geflügel

Wspomaga przemianę materii wykastrowanych kotów

Nasza karma Happy Cat Minkas Sterilised Geflügel (drób) jest specjalnie dostosowana do potrzeb wykastrowanych kotów. Pełnoporcjowa karma ze zredukowaną zawartością tłuszczu oraz optymalną ilością sycącego błonnika pomaga utrzymać idealną masę ciała Twojego kota. Nasza receptura z dużą zawartością wartościowych białek zwierzęcych jest w 100 % zbilansowana i naturalna. Smaczna karma sucha jest pełna witamin i minerałów oraz wspiera układ odpornościowy. I oczywiście nasze przepisy nie zawierają sztucznych aromatów ani konserwantów.

Rozpieszczaj swojego kota naszą karmą Minkas Sterilised Geflügel (drób) o pełnym i bogatym smaku. Ta smaczna karma jest bogata w kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które wspomagają skórę i sierść Twojego kota.

*w całkowitej ilości białka

Mehr lesen

Happy Cat Minkas Sterilised Geflügel (drób)

Minkas Sterilised Geflügel (drób) jest optymalnie dostosowana do potrzeb wykastrowanych kotów. Ta pełnoporcjowa karma dzięki obniżonej zawartości tłuszczu jest idealnie dostosowana do zmienionego zapotrzebowania na energię. W połączeniu z sycącym błonnikiem Twój kot może utrzymać idealną masę bez głodówki. Wyprodukowano w Niemczech z zachowaniem surowych norm jakości. Przetwarzamy tylko dobre surowce, preferując te pochodzące od lokalnych rolników. Oczywiście, nie testujemy naszej Minkas Sterilised Geflügel (drób) na zwierzętach i nie stosujemy inżynierii genetycznej. Ta zbilansowana pełnoporcjowa karma dostarcza Twojemu kotu wszystkich niezbędnych składników odżywczych i w ten sposób przyczynia się do długiego życia kota. Tipp: Twój kot potrzebuje urozmaicenia? Spróbuj także Minkas Perfect Care lub po prostu wymieszaj Minkas z karmą naszej linii Supreme, np. z Sterilised Voralpen-Rind, Sterilised Weide-Lamm albo Sterilised Atlantik-Lachs – dla jeszcze większej radości przy chrupaniu.

Mehr lesen