TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Cat Minkas Hairball Control Geflügel

Ta zrównoważona karma wspiera redukcję kul włosowych
Wyjątkowo smaczna

Wyjątkowo smaczna

Łagodna dla układu żołądkowo-jelitowego

Łagodna dla układu żołądkowo-jelitowego

Redukuje woń odchodów

Redukuje woń odchodów

Kontrola zakłaczenia

Kontrola zakłaczenia

Minkas Hairball Control Geflügel

Wspiera redukcję kul włosowych

Nasza Happy Cat Minkas Hairball Control posiada specjalne włókna surowe. Te działają odkłaczająco, pomagając łagodnie wydalić kłaczki przez układ żołądkowo-jelitowy. Zbilansowana pełnoporcjowa karma jest idealna dla dorosłych kotów i zapewnia Twojemu pupilowi wszystko, czego potrzebuje. Dla zdrowego i długiego życia kota. Nasza receptura z dużą zawartością wartościowych białek zwierzęcych jest w 100 % zbilansowana i naturalna. Smaczna karma sucha jest pełna witamin i minerałów oraz wspiera układ odpornościowy. I oczywiście nasze przepisy nie zawierają sztucznych aromatów ani konserwantów.

Rozpieszczaj swojego kota naszą karmą Minkas Hairball Control o pełnym i bogatym smaku. Ta smaczna karma jest bogata w kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które wspomagają skórę i sierść Twojego kota.

*w całkowitej ilości białka

Mehr lesen

Happy Cat Minkas Hairball Control

Minkas Hairball Control to uniwersalna karma sucha dla kotów, która nie pozostawia nic do życzenia. Wysoka zawartość specjalnych włókien surowych działa odkłaczająco. Delikatna receptura sprawia, że ta zbilansowana pełnoporcjowa karma jest szczególnie dobrze tolerowana. Wyprodukowano w Niemczech z zachowaniem surowych norm jakości. Przetwarzamy tylko dobre surowce, preferując te pochodzące od lokalnych rolników. Oczywiście, nie testujemy naszej Minkas Hairball Control na zwierzętach i nie stosujemy inżynierii genetycznej. Ta zbilansowana pełnoporcjowa karma dostarcza Twojemu kotu wszystkich niezbędnych składników odżywczych i w ten sposób przyczynia się do długiego życia kota. Wskazówka: Twój kot potrzebuje urozmaicenia? Spróbuj także Minkas Perfect Care lub po prostu wymieszaj Minkas z karmą naszej linii Supreme, np. z Voralpen-Rind, Weide-Lamm albo Atlantik-Lachs – dla jeszcze większej radości przy chrupaniu.

Mehr lesen