TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Cat Culinary Adult Land-Geflügel

Delikatna karma sucha dla kotów z kruchym drobiem
Drób

Drób

Wspomaga stawy

Wspomaga stawy

Wspomagająca pielęgnację zębów

Wspomagająca pielęgnację zębów

Culinary Adult Land-Geflügel

Optymalne zaopatrzenie Twojego kota z Happy Cat Adult Land-Geflügel

Zależy nam na zdrowej i zbilansowanej diecie naszych mruczków. Ale dobra karma dla kotów powinna umieć zrobić coś więcej niż tylko zaspokoić apetyt kota i zapewnić mu zdrowe odżywianie. Aby nie zaniedbać różnorodności smakowej, nasza Produktlinie Culinary oferuje szeroki wybór składników - od wołowiny po pstrąga. Nasza karma dla kotów Culinary Adult Land-Geflügel ze szczególnie bogatą w składniki odżywcze recepturą oferuje wyjątkowy smak. Kompozycja z delikatnym drobiem, świeżymi borówkami i soczystym mniszkiem lekarskim przekonuje nawet wybredne koty. Wyjątkowo duże krokiety nie tylko zapewniają większą różnorodność w misce, lecz także wspierają pielęgnację zębów poprzez intensywne żucie.
Nasza wysokiej jakości karma sucha dla kotów składa się z wartościowych białek zwierzęcych, które pochodzą z odpowiedniej dla danego gatunku hodowli zwierząt. Każdy z naszych produktów Happy Cat zawiera całkowicie naturalne składniki, które smakują wyśmienicie - i są zdrowe.

Jakie są zalety naszej karmy Happy Cat Culinary Land-Geflügel?

  • wspomaga stawy
  • jej smak przekonuje nawet wybredne koty
  • wyjątkowo duże krokiety wspierają pielęgnację zębów

Do czego służą ekstra duże krokiety?

Krokiety XL Happy Cat Culinary Land-Geflügel są celowo nieco większe. Nie tylko stanowią mile widzianą różnorodność w misce z karmą, ale także sprawiają, że Twój kot intensywniej żuje karmę suchą i nie pożera jej za szybko. Dzięki temu pokarm jest łatwiej trawiony w żołądku. Ponadto karma pobudza mięśnie żucia i wspomaga pielęgnację zębów.

Mehr lesen
Może Cię to również zainteresować
Happy Cat Young Junior Land-Geflügel Happy Cat Young Junior Land-Geflügel Young Junior Land-Geflügel
Drób, marchew i kolendra wspierają koty w fazie wzrostu