TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Cat Culinary Adult Weide-Lamm (jagnięcina z naturalnych pastwisk)

Lekkostrawna karma dla kotów z jagnięciną również dla kotów wrażliwych
Jagnięcina

Jagnięcina

Wspomaga stawy

Wspomaga stawy

Kontrola zakłaczenia

Kontrola zakłaczenia

Również dla wrażliwych kotów

Również dla wrażliwych kotów

Culinary Adult Weide-Lamm (jagnięcina z naturalnych pastwisk)

Smakowita karma dla dorosłych kotów z delikatną jagnięciną

Karma sucha dla kotów o wrażliwych żołądkach musi być lekkostrawna. Nasza zdrowa receptura Culinary Adult Weide-Lamm łączy wysokiej jakości białko jagnięce z niezbędnymi minerałami i pierwiastkami śladowymi: oferuje wszystko, czego potrzebuje Twój zwierzak do witalnego kociego życia. Z Culinary Adult Weide-Lamm mali smakosze mogą się cieszyć na smakowitą kreację z pełnowartościową jagnięciną, drobnym groszkiem i delikatną kolendrą.
Do przygotowania naszej wysokowartościowej karmy suchej Happy Cat używamy najwyższej jakości składników w szczególnie delikatnym procesie produkcyjnym. Zatwierdzona pod względem fizjologiczno-odżywczym koncepcjaAll in One Concept od Happy Cat ze swoją specjalną formułą aktywnych składników wspiera pięć najważniejszych aspektów zdrowia kota. Formuła ta wzmacnia układ odpornościowy, wspiera zdrowie serca, a także funkcjonowanie układu moczowego i trawienie. Dodatkowo, naturalne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 w naszej karmie Culinary Adult Weide-Lamm zapewniają nienaruszoną barierę ochronną skóry i lśniącą sierść.

Jakie ma zalety Culinary Adult Weide-Lamm?

  • lekkostrawna
  • wspomaga stawy
  • redukuje kule włosowe
  • odpowiednia również dla kotów wrażliwych

Jakiej ilości karmy suchej i mokrej potrzebują koty?

W karmieniu mieszanym, zalecanym przez wielu ekspertów, całkowita ilość pokarmu jest podzielona na dwie części karmy mokrej do jednej części wysokiej jakości karmy suchej dla kotów. Na przykład, zaoferuj swojemu pupilowi karmę mokrą w dwóch porcjach rano i wieczorem o stałej porze. W ciągu dnia może chrupać małe porcje z miski wypełnionej karmą suchą. Oczywiście należy zapewnić w sposób ciągły świeżą wodę do picia.
Swoją drogą: Culinary Adult Weide-Lamm nadaje się do umieszczenia przekąski dla kotów w interaktywnej zabawce. Dzięki temu zachęcamy kota do aktywności.

Mehr lesen
Może Cię to również zainteresować
Happy Cat Senior Weide-Lamm Happy Cat Senior Weide-Lamm Senior Weide-Lamm
Idealnie dostosowana do potrzeb starszych kotów
Happy Cat Sterilised Adult Weide-Lamm (jagnięcina z naturalnych pastwisk) Happy Cat Sterilised Adult Weide-Lamm... Sterilised Adult Weide-Lamm (jagnięcina z naturalnych pastwisk)
Zbilansowana pełnowartościowa karma z jagnięciną dla wykastrowanych kotów