TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Cat Meat in Sauce - Culinary Land-Ente

Smakowita karma mokra dla kotów z mięsem i pysznym sosem
Kaczka

Kaczka

Wspomagająca układ moczowy

Wspomagająca układ moczowy

Dla wykastrowanych /</br> wysterylizowanych kotów

Dla wykastrowanych /
wysterylizowanych kotów

Meat in Sauce - Culinary Land-Ente

Karma mokra dla kotów z dobrze strawną kaczką

Dobra karma mokra dla kotów z wysoką zawartością mięsa zapewnia nie tylko odpowiednią dla danego gatunku dietę. Wysokiej jakości karma, taka jak nasza Happy Cat Meat in Sauce Culinary Land-Ente, w istotny sposób przyczynia się do uregulowania gospodarki płynów - i tym samym wspiera zdrowy układ moczowy. Ta karma mokra dla kotów, sformułowana zgodnie z naszą koncepcją Natural Life Concept®, zawiera ponad 90 procent białka zwierzęcego w całkowitej ilości białka. Wspiera ważne aspekty zdrowia zwierząt, takie jak układ trawienny, serce i sierść, układ odpornościowy i skóra. Nadaje się również do karmienia zwierząt wysterylizowanych i wykastrowanych. Nasza zatwierdzone pod względem fizjologiczno-odżywczym koncepcja all-in-one zawiera wszystkie ważne witaminy i minerały. Oprócz tej karmy mokrej nie potrzebujesz więc żadnych innych suplementów diety.

Co sprawia, że Meat in Sauce Culinary Land-Ente jest tak przekonująca?

  • innowacyjna formuła aktywnych składników
  • wspomaga układ moczowy
  • wysoka zawartość białka zwierzęcego
  • zrównoważa zapotrzebowanie na płyny
  • opakowania porcjowe w foliowych saszetkach

Jak często kot powinien dostawać karmę mokrą?

Być może zadałeś sobie już to pytanie: czy koty potrzebują karmy mokrej? Wiele kotów jest fanami karmy suchej i chętnie chrupałoby ją przez cały dzień. Idealna jest dieta mieszana, składająca się z jednej porcji karmy suchej i dwóch porcji karmy mokrej. Koty mają tendencję do picia zbyt mało. Oferując karmę mokrą dla kotów, taką jak Happy Cat Meat in Sauce Culinary Land-Ente, część dziennej dawki wody jest pobierana z karmy. Niemniej jednak karma mokra dla kotów nie zastępuje wody pitnej, która powinna być dostępna przez cały czas. Otwartą saszetkę naszych sortów karmy mokrej Happy Cat można przechowywać w lodówce przez dwa dni. Karma mokra dla kotów nie powinna być pozostawiona w misce na długo.

Mehr lesen
Może Cię to również zainteresować
Happy Cat Culinary Adult Land-Ente (kaczka z wolnego wybiegu) Happy Cat Culinary Adult Land-Ente (kaczka z... Culinary Adult Land-Ente (kaczka z wolnego wybiegu)
Bezzbożowa karma sucha z delikatną kaczką i marchwią
Happy Cat Culinary Adult Land-Geflügel Happy Cat Culinary Adult Land-Geflügel Culinary Adult Land-Geflügel
Delikatna karma sucha dla kotów z kruchym drobiem