TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Cat Meat in Sauce - Culinary Quellwasser-Forelle

Strawna karma mokra dla kotów z delikatnym pstrągiem
Pstrąg

Pstrąg

Lekkostrawna

Lekkostrawna

Dla naturalnie lśniącej sierści

Dla naturalnie lśniącej sierści

Dla wykastrowanych /</br> wysterylizowanych kotów

Dla wykastrowanych /
wysterylizowanych kotów

Meat in Sauce - Culinary Quellwasser-Forelle

Karma mokra dla kotów z wykwintnym pstrągiem

Zaserwujesz smakoszowi, który kocha ryby z Happy Cat Meat in Sauce Culinary Quellwasser-Forelle pyszną karmę mokrą dla kotów. Dzięki wysokiej zawartości białek zwierzęcych Twój mruczek otrzymuje wszystkie niezbędne składniki odżywcze i dodatkową porcję wilgotności, która jest elementarna dla zrównoważonego zapotrzebowania na płyny i wspierania pracy nerek. Dobra karma mokra dla kotów ze smacznym sosem od Happy Cat jest delikatnie przygotowana zgodnie z naszą koncepcją Natural Life Concept®, którą opracowaliśmy wspólnie z lekarzami weterynarii. Mokra karma dla kotów z wysoką zawartością mięsa dostarcza wszystkich ważnych witamin i minerałów. Sprawdzona pod względem żywieniowym koncepcja ma korzystny wpływ na podstawowe aspekty zdrowia kota: sierść i skórę, serce i układ odpornościowy, funkcje układu żołądkowo-jelitowego i układ moczowy. Meat in Sauce Culinary Quellwasser-Forelle jest lekkostrawna i świetnie nadaje się również dla wykastrowanych oraz wysterylizowanych kotów i kotek.

Jakie ma zalety Meat in Sauce Culinary Quellwasser-Forelle?

  • naturalne składniki
  • zatwierdzona pod względem fizjologiczno-odżywczym
  • idealna dla wykastrowanych oraz wysterylizowanych kotów i kotek
  • zapewnia naturalnie błyszczącą sierść

Jak często powinieneś podawać karmę mokrą dla kotów?

Czy koty potrzebują karmy mokrej? Tak: uczucie pragnienia u mruczków jest często niskie. U kotów, które są karmione głównie karmą suchą i rzadko piją, mogą się rozwinąć problemy z nerkami. Karma mokra dla kotów z wysoką zawartością mięsa, taka jak Meat in Sauce Culinary Quellwasser-Forelle dostarcza Twojemu kotu wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Jednocześnie zapewniasz, że znaczna część jego zapotrzebowania na wodę jest zaspokojona. Najlepiej oferować mokrą karmę w kilku porcjach w ciągu dnia - i uzupełniać ją karmą suchą Happy Cat. Oczywiście nawet jeśli podajesz kotu karmę mokrą, należy zapewnić w sposób ciągły świeżą wodę do picia.

A co z karmą mokrą dla kotów: jak długo może stać? Unikaj starszych resztek karmy w misce, ponieważ w ciepłych temperaturach mogą się na niej mnożyć zarazki. Happy Cat Meat in Sauce-Futter jak Culinary Quellwasser-Forelle utrzyma się w otwartym opakowaniu przez około dwa dni w lodówce.

Mehr lesen
Może Cię to również zainteresować
Happy Cat Culinary Adult Quellwasser-Forelle Happy Cat Culinary Adult Quellwasser-Forelle Culinary Adult Quellwasser-Forelle
Karma sucha dla dorosłych kotów z łatwo przyswajalnym pstrągiem