TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Cat VET Aktizym

Happy Cat VET Aktizym
Suplement diety na trawienie również dla alergików
Ohne tierische Bestandteile

Ohne tierische Bestandteile

Zum Ausgleich einer unzureichenden Verdauungsfunktion

Zum Ausgleich einer unzureichenden Verdauungsfunktion

Wzmacniająca florę jelitową

Wzmacniająca florę jelitową

Dla wrażliwych kotów

Dla wrażliwych kotów

VET Aktizym

Wspomaga lepsze trawienie składników odżywczych u kota

Jeśli koty nie są w stanie wystarczająco rozłożyć i wykorzystać składników odżywczych zawartych w karmie, często pojawiają się problemy trawienne. Powodem tego może być fakt, że trzustka nie produkuje wystarczającej ilości enzymów trawiennych.
Dodatkowo wraz z wiekiem kota spada wydajność jego narządów. Może to oznaczać, że nie może już tak optymalnie wchłaniać składników odżywczych z pożywienia. Enzymy są za to odpowiedzialne i muszą być obecne w odpowiednich ilościach, aby zapewnić prawidłowe trawienie i odpowiednie zaopatrzenie.
Jako pionier zdrowej karmy dla zwierząt, opracowaliśmy ten wyjątkowy suplement diety. Dodanie VET Aktizym do karmy Twojego kota przy każdym posiłku zrekompensuje brak enzymów trawiennych, zapewniając optymalne trawienie i odżywianie.

Unikalny suplement diety dla kotów z z wrażliwym układem trawiennym.

Normalnie do wspomagania trawienia stosuje się enzymy zwierzęce (często pochodzenia wieprzowego lub wołowego). VET Aktizym jest jednak produktem naturalnym, który w ogóle nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Niesie to za sobą istotne korzyści:

VET Aktizym jest

  • szczególnie przyjazna dla środowiska i zrównoważona
  • receptura czysto roślinna i dlatego szczególnie dobrze tolerowana nawet przez wrażliwe koty z nietolerancjami pokarmowymi

Unikalny i naturalny skład VET Aktizym skutecznie wspomaga trawienie u kota, a jednocześnie odpowiada na specjalne potrzeby wrażliwych żywieniowo kotów.

Karma uzupełniająca dla dorosłych kotów

Mehr lesen
Może Cię to również zainteresować
Happy Cat VET Snack Sensitive Happy Cat VET Snack Sensitive VET Snack Sensitive
Chrupiąca przekąska dla wrażliwych kotów
Happy Cat VET Diät Intestinal trocken (sucha) Happy Cat VET Diät Intestinal trocken (sucha) VET Diät Intestinal trocken (sucha)
Do podawania przy ostrych i przewlekłych dolegliwościach żołądkowo-jelitowych
Happy Cat VET Diät Intestinal Low Fat trocken (sucha) Happy Cat VET Diät Intestinal Low Fat trocken... VET Diät Intestinal Low Fat trocken (sucha)
Dieta stosowana w przypadku zaburzeń przemiany tłuszczów