TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Cat Indoor Adult Atlantik-Lachs

Pyszna receptura dostosowana do potrzeb kotów domowych
Optymalna kontrola masy ciała

Optymalna kontrola masy ciała

Redukuje woń odchodów

Redukuje woń odchodów

Kontrola zakłaczenia

Kontrola zakłaczenia

Dla kotów niewychodzących

Dla kotów niewychodzących

Indoor Adult Atlantik-Lachs

Mieszanka krokietów z łososiem dla kotów domowych, które uwielbiają ruch

  • po 1. urodzinach
  • redukuje nieprzyjemny zapach kału
  • optymalna kontrola wagi
  • kontrola kul włosowych

Pyszna receptura z łososiem i delikatnymi ziołami, kolendrą i ostropestem plamistym, została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach kotów domowych. Łosoś jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3, dzięki czemu wspiera skórę i sierść. Włókno pokarmowe przyczynia się do optymalnej kontroli kul włosowych, dzięki czemu odmiana ta jest szczególnie odpowiednia dla kotów długowłosych. Zawarta w karmie Yucca Schidigera może również przyczyniać się do zmniejszenia nieprzyjemnego zapachu odchodów.

Umiarkowana zawartość tłuszczu dla optymalnej wagi

Koty domowe często poruszają się mniej niż koty wychodzące na zewnątrz i nie mogą odpowiednio wykorzystać energii, którą spożywają. Może to prowadzić do nadwagi w dłuższym okresie czasu. Karma Happy Cat Indoor Atlantic Salmon zawiera tylko 12,0% tłuszczu i dostarcza sycącego błonnika, który zapewnia długotrwałe uczucie sytości. Twój kot będzie czuł się najedzony i zachowa szczupłą sylwetkę. Ponadto nasza karma dla kotów domowych ma wyższą zawartość białka, dzięki czemu zapotrzebowanie na białko Twojej aksamitnej łapy jest nadal odpowiednio pokrywane przy zmniejszonej ilości karmy.

Czym powinienem karmić mojego sterylizowanego kota domowego? Kot domowy czy sterylizowany?

Czy masz jednego lub więcej kotów, które są wysterylizowane i żyją wyłącznie w domu? Jeśli tak, być może zastanawiasz się, czy karma dla kotów sterylizowanych jest odpowiednia dla Twoich kotów, czy też bardziej odpowiednia jest dla nich karma typu indoor.
Nasze suche karmy Indoor mają umiarkowaną zawartość tłuszczu wynoszącą 12%, a nasze karmy Sterilised są mniej bogate, bo tylko 10,5%, ale nadal bardzo smaczne. Oznacza to, że jeśli Twój wykastrowany kot domowy uwielbia ćwiczyć i lubi regularne sesje zabawy z Tobą, to nasza karma dla kotów domowych jest właściwym wyborem. Jeśli Twój wykastrowany kot śpi przez większość dnia i jest tylko umiarkowanie aktywny po przebudzeniu, karma Happy Cat Sterilised Atlantic Salmon jest bardziej odpowiednia ze względu na niską zawartość tłuszczu.

Mehr lesen
Może Cię to również zainteresować
Happy Cat Culinary Adult Atlantik-Lachs Happy Cat Culinary Adult Atlantik-Lachs Culinary Adult Atlantik-Lachs
Łatwostrawna karma sucha dla kotów z łososiem
Happy Cat Culinary Adult Quellwasser-Forelle Happy Cat Culinary Adult Quellwasser-Forelle Culinary Adult Quellwasser-Forelle
Karma sucha dla dorosłych kotów z łatwo przyswajalnym pstrągiem