TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Cat Sensitive Adult Light

Niskotłuszczowa pełnowartościowa karma dla kotów z lekką nadwagą
Zredukowana zawartość tłuszczu

Zredukowana zawartość tłuszczu

Lekkostrawna

Lekkostrawna

Dla kotów z tendencją do nadwagi

Dla kotów z tendencją do nadwagi

Sensitive Adult Light

Karma dla kotów z tendencją do nadwagi i kotów szybko tyjących

Karma sucha Happy Cat Sensitive Light, z cennym rozmarynem i ostropestem plamistym, została opracowana dla kotów z tendencją do nadwagi oraz w celu pomocy kotom w utrzymaniu prawidłowej budowy ciała. Sycąca i bogata w błonnik karma zawiera zaledwie 9 % tłuszczu. Kompozycja lekkostrawnego drobiu i delikatnych ziół zapewnia więcej radości i różnorodności w misce dzięki trzem różnym kształtom krokietów i utrzymuje kota witalnym.

Karmę Happy Cat Sensitive Light charakteryzuje:

  • 81 % białka zwierzęcego (w całkowitej ilości białka)
  • receptura niezawierająca pszenicy i glutenu
  • bogata w błonnik dla długotrwałego uczucia sytości
  • tylko 9 % tłuszczu, dzięki czemu ma niższą wartość energetyczną niż inne karmy dla kotów
  • wysoka zawartość białka 
  • kojące zioła: ostropest plamisty& rozmaryn

 Jak stwierdzić, czy Twój kot ma nadwagę?

Jeśli trudno wyczuć żebra i kręgosłup Twojego tygryska, a talię trudno dostrzec, to znaczy ze Twój kot waży troszkę za dużo. Jeśli na klatce piersiowej, kręgosłupie i podstawie ogona wyczuwalna jest warstwa tkanki tłuszczowej, a brzuch kota jest obwisły, to znaczy, że ma on nadwagę. Nieczyste futro z łupieżem na grzbiecie jest również oznaką nadwagi, ponieważ grube koty często nie są w stanie pielęgnować wszystkich części ciała.
Oprócz chorób, nadwaga często spowodowana jest przekarmieniem. W związku z tym warto zawsze stosować się do indywidualnych zaleceń żywieniowych i podawać przekąski tylko w niewielkich ilościach.

Kiedy należy podawać Light?

Jeśli masa kota jest do 10 % powyżej idealnej masy lekarze weterynarii określają ją jakolekką nadwagę. Wtedy Happy Cat Sensitive Light jest dobrym wyborem. Również dla kotów, które są bardzo ospałe i dlatego potrzebują karmy o obniżonej wartości energetycznej lub jeśli Twój kot był już zbyt gruby i szukasz odpowiedniej karmy uzupełniającej. Jeśli Twój kot ma mniejszą niż zwykle możliwość poruszania się przez pewien czas z powodu urazu lub operacji, warto w tym czasie podawać karmę Happy Cat Sensitive Light Zapobieganie przyrostu masy ciała.
Jeśli Twój kot waży powyżej 10 % idealnej masy, to powinieneś przejść na medyczną karmę dla kotów Happy Cat VET Adipositas.

Mehr lesen
Może Cię to również zainteresować
Happy Cat Sensitive Haut & Fell (skóra i sierść) Happy Cat Sensitive Haut & Fell (skóra i... Sensitive Haut & Fell (skóra i sierść)
Idealna dla skóry & sierści dzięki delikatnemu kurczakowi i cennym olejom
Happy Cat Sensitive Magen & Darm (żołądek i jelita) Happy Cat Sensitive Magen & Darm (żołądek... Sensitive Magen & Darm (żołądek i jelita)
Bardzo przyjazna dla żołądka i jelit, z wykwintną kaczką i ryżem
Happy Cat Sensitive Schonkost Niere Happy Cat Sensitive Schonkost Niere Sensitive Schonkost Niere
Lekka dieta wspomagająca pracę nerek