TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Cat Sensitive Haut & Fell (skóra i sierść)

Idealna dla skóry & sierści dzięki delikatnemu kurczakowi i cennym olejom
Bogata w substancje aktywne dla skóry

Bogata w substancje aktywne dla skóry

Optymalna dla skóry i sierści

Optymalna dla skóry i sierści

Dla naturalnie lśniącej sierści

Dla naturalnie lśniącej sierści

Sensitive Haut & Fell (skóra i sierść)

Karma dla kotów zapewniająca optymalną pielęgnację skóry & sierści

  • 88 % białka zwierzęcego (w całkowitej ilości białka)
  • receptura niezawierająca pszenicy i glutenu
  • wspomaga skóre & sierść dzięki wyższemu poziomowi kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3 (głównie dzięki zawartemu łososiowi)
  • zawieraaktywne dla skóry składniki odżywcze takie jak witamina A, witamina B, biotyna i cynk
  • od 1. roku życia
  • wzbogacona o brzozę i rozmaryn

Kompozycja specjalnie opracowana dla kotów z wrażliwą skórą

Zawartość łososia sprawia, że Happy Cat Sensitive Haut & Fell (skóra i sierść) ma wyższą zawartość kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3. Ponadto w zbilansowanym składzie znajduje się lekkostrawny kurczak, bogate w składniki odżywcze siemię lniane, brzoza i rozmaryn.
W niektórych fazach przydatne może być szczególne wsparcie skóry kota składnikami odżywczymi aktywnymi dla skóry. W chłodnych miesiącach zimowych, kiedy suche powietrze w okresie grzewczym obciąża sierść kota,  zaleca się podawanie karmy Happy Cat Sensitive Haut & Fell (skóra i sierść). Również wiosną i jesienią, kiedy kot potrzebuje szczególnie wielu aktywnych dla skóry składników odżywczych witaminy A, witaminy B, biotyny i cynku przy zmianie sierści.

Dla kotów o obniżonych zachowaniach związanych z czynnościami pielęgnacyjnymi

W zaawansowanym wieku, z powodu urazu, po operacji lub w przypadku nadwagi, koty mogą nie być w stanie wykonywać czynności pielęgnacyjnych tak jak zwykle. Jednak regularna pielęgnacja jest ważna dla zdrowej skóry i lśniącej sierści. Jeśli sierść nie jest wystarczająco pielęgnowana, szybciej się przetłuszcza, matowieje i może stać się lepka.  Podając karmę Happy Cat Sensitive Haut & Fell (skóra i sierść) wspomagasz metabolizm skóry kota, co może przyczynić się do poprawy stanu sierści. Dodatkowo możesz wspomóc swojego kota w pielęgnacji sierści.
Czy Twój kot ma skłonność do kołtunów? Czy sierść Twojego kota odstaje nieco na grzbiecie, jest  matowa i/lub łuszczy się? To wszystko są oznaki, że metabolizm skóry Twojego kota może nie być w równowadze. Dzięki Happy Cat Sensitive Haut & Fell (skóra i sierść) wspomożesz skórę swojego pupila i lśniącą sierść.

9,2 na 10 gwiazdek w teście karmy

Niezależni testerzy przetestowali naszą suchą karmę Sensitive dla skóry i sierści pod kątem akceptacji, jakości i tolerancji i ocenili ją jako Good +. 95% testerów poleca naszą suchą karmę z aktywnymi dla skóry składnikami odżywczymi, ponieważ jest ona dobrze akceptowana przez koty i doskonale wspiera skórę i sierść.

 Dla miłośników karmy mokrej: Happy Cat Sensitive Haut & Fell (skóra i sierść) jest również dostępna jako smaczna karma mokra w saszetce.

Mehr lesen
Może Cię to również zainteresować
Happy Cat Sensitive Schonkost Niere Happy Cat Sensitive Schonkost Niere Sensitive Schonkost Niere
Lekka dieta wspomagająca pracę nerek
Happy Cat Sensitive Magen & Darm (żołądek i jelita) Happy Cat Sensitive Magen & Darm (żołądek... Sensitive Magen & Darm (żołądek i jelita)
Bardzo przyjazna dla żołądka i jelit, z wykwintną kaczką i ryżem
Happy Cat Sensitive Adult Light Happy Cat Sensitive Adult Light Sensitive Adult Light
Niskotłuszczowa pełnowartościowa karma dla kotów z lekką nadwagą