TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Cat Young Junior Land-Ente

Bezzbożowa pełnowartościowa karma z kaczką z wolnego wybiegu zapewnia zdrowy wzrost
Land-Ente (kaczka z wolnego wybiegu)

Land-Ente (kaczka z wolnego wybiegu)

Wspomaga harmonijny wzrost

Wspomaga harmonijny wzrost

Wspomaga mechanizmy obronne organizmu

Wspomaga mechanizmy obronne organizmu

Również dla wysterylizowanych kociaków

Również dla wysterylizowanych kociaków

Young Junior Land-Ente

Zbilansowana kombinacja składników odżywczych dla młodych kotów

  • od 4 do 12 miesiąca życia
  • harmonijny wzrost
  • receptura bez zbóż
  • odpowiednia również dla wysterylizowanych kociąt

Połączenie smacznej kaczki i delikatnej marchewki zapewnia zrównoważoną bazę składników odżywczych dla młodego kota. Witamina C wspiera mechanizmy obronne organizmu. Bezzbożowa receptura jest łagodna dla młodego kota i sprzyja jego dobremu samopoczuciu. Happy Cat Junior Land Duck to idealna karma dla rosnących kotów.

Idealna również do karmienia po kastracji kociaka

Happy Cat Junior Land-Ende jest odpowiednia dla wykastrowanych i niewykastrowanych kotów od 4 miesiąca życia. Ponieważ wykastrowane kocięta nadal znajdują się w fazie wzrostu w tym cyklu życia, nie ma potrzeby zwracania uwagi na zawartość tłuszczu, jak ma to miejsce w przypadku dorosłych kastratów. Najlepiej byłoby, gdyby zmiana karmy odbywała się powoli i była łagodna dla żołądka. Dlatego zaleca się stopniowe mieszanie karmy dla młodzieży z karmą suchą, która była podawana do tej pory. Powinno to trwać od ośmiu do dziesięciu dni, przy czym ilość karmy dla kociąt powinna wzrastać z dnia na dzień, a ilość karmy dla kociąt powinna być odpowiednio zmniejszana. Po przejściu na karmę junior zapotrzebowanie energetyczne kociąt jest idealnie zaspokajane przez naszą karmę junior.

Idealny początek długiego życia kota

Nasza sucha karma dla kociąt opiera się na koncepcji All in One, podobnie jak nasza sucha karma dla dorosłych kotów z linii Culinary, Sterilised, Indoor, Sensitive i Senior. Innowacyjna formuła w naturalny sposób zaspokaja najważniejsze potrzeby młodego kota. Podawanie karmy Happy Cat Junior Country Duck (lub Country Poultry) wzmacnia układ odpornościowy kota, reguluje trawienie oraz wspiera zdrowie serca i układu moczowego. Stanowi to podstawę długiego i zdrowego życia kota.

 

Mehr lesen
Może Cię to również zainteresować
Happy Cat Culinary Adult Land-Ente (kaczka z wolnego wybiegu) Happy Cat Culinary Adult Land-Ente (kaczka z... Culinary Adult Land-Ente (kaczka z wolnego wybiegu)
Bezzbożowa karma sucha z delikatną kaczką i marchwią
Happy Cat Indoor Adult Atlantik-Lachs Happy Cat Indoor Adult Atlantik-Lachs Indoor Adult Atlantik-Lachs
Pyszna receptura dostosowana do potrzeb kotów domowych
Happy Cat Young Junior Land-Geflügel Happy Cat Young Junior Land-Geflügel Young Junior Land-Geflügel
Drób, marchew i kolendra wspierają koty w fazie wzrostu
Happy Cat Young Kitten Land-Geflügel (drób z wolnego wybiegu) Happy Cat Young Kitten Land-Geflügel (drób z... Young Kitten Land-Geflügel (drób z wolnego wybiegu)
Zdrowa pełnoporcjowa karma z drobiem dla harmonijnego wzrostu
Happy Cat Sterilised Adult Weide-Lamm (jagnięcina z naturalnych pastwisk) Happy Cat Sterilised Adult Weide-Lamm... Sterilised Adult Weide-Lamm (jagnięcina z naturalnych pastwisk)
Zbilansowana pełnowartościowa karma z jagnięciną dla wykastrowanych kotów