menschen und stories familie 2

Ludzie & duch pionierstwa

“Opowiadamy się za zdrowym i zróżnicowanym żywieniem oraz bierzemy odpowiedzialność za ludzi, zwierzęta i środowisko.”
Rodzina Müller

Możesz polegać na Happy Cat

Rodzina Müller od trzech pokoleń produkuje wysokiej jakości karmę dla zwierząt domowych w Wehringen w Bawarii. Jako wielcy miłośnicy psów i kotów oraz związanego z tym dążenia do optymalnego żywienia, opracowaliśmy unikalne receptury dla zdrowia i witalności Twojego kota.

Szczególna cecha: starannie skomponowana różnorodność naturalnych składników. Preferujemy surowce od lokalnych rolników i w ten sposób osobiście dbamy o bezpieczne pochodzenie naszych składników żywności. W naszych produktach stosujemy wyłącznie wysokiej jakości białka w połączeniu z cennymi właściwościami ziół. Happy Cat oferuje dokładnie taką karmę, jakiej potrzebuje Twój kot. Dla każdej potrzeby, dla każdego wieku - od kociąt po koty seniorów.

hd_mitarbeiter_gmueller

Nasza wizja

“Chcemy zapewnić każdemu zwierzakowi długie, zdrowe i szczęśliwe życie.”

Dyrektor zarządzający, Georg Müller

Nasz pionierski duch...

...sprawia z nas ojczyznę zdrowej karmy dla zwierząt domowych

Jako firma rodzinna od ponad 250 lat postrzegamy siebie jako pionierów i ojczyznę zdrowego żywienia. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak nasza linia karmy medycznej dla psów i kotów VET, która oferowała pierwszą pełną gamę odżywczo-terapeutyczną, lub nasza karma sucha premium, która była pierwszą pełnowartościową karmą dla kotów dzięki unikalnej koncepcji Natural Life Concept®, uważamy się za pionierów. Jako pionierzy standardów etycznych, dziś koncentrujemy się również na rozwoju alternatywnych produktów żywieniowych. Produkujemy karmę dla zwierząt domowych z najlepszych naturalnych surowców, z największą starannością i odpowiedzialnością i postrzegamy siebie jako "pionierów zdrowej karmy dla zwierząt domowych".

hd_menschen_rettenbeck
Lucia Rettenbeck
"Jako pionierka zdrowej karmy dla zwierząt domowych, moim celem jest opracowywanie innowacyjnych i zbilansowanych pod względem odżywczym receptur. Aby nadążyć za najnowszymi odkryciami naukowymi, koncentrujemy się na ciągłym rozwoju naszej oferty produktów."
Lekarz weterynarii zajmujący się rozwojem produktów
hd_menschen_goebel
Andrea Göbel
"Jako pionierzy zdrowej karmy dla zwierząt domowych, od wielu lat zabieramy nasze własne psy do pracy. W ten sposób możemy dać przykład innym pracodawcom i pokazać korzyści płynące z pracy z najlepszym przyjacielem człowieka."
Lekarz weterynarii działu obsługi klienta
hd_mitarbeiter_bloechinger
Thomas Blöchinger
"Jako pionierzy zdrowej karmy dla zwierząt domowych, produkujemy ją w sposób odpowiedzialny i w zgodzie z Matką Naturą. Oznacza to powrót do źródła i między innymi wykorzystywanie owadów jako nośników białka w naszej karmie dla zwierząt."
Lekarz weterynarii działu obsługi klienta
hd_mitarbeiter_stoyke
Thorsten Stoyke
"Jako pionierzy zdrowej karmy dla zwierząt domowych, ważny jest dla nas partnerski kontakt z klientami. Aby sprostać temu zadaniu, słuchamy i uważnie przyglądamy się życzeniom i potrzebom naszych właścicieli zwierząt."
Kierownik ds. marketingu & działu obsługi
hd_mitarbeiter_prather
Nikola Prather
"Jako pionierka zdrowej karmy dla zwierząt domowych, chcę przyczynić się do tego, aby świat opakowań był nie tylko piękniejszy, ale także bardziej zrównoważony. W Happy Cat liczy się nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także bardzo uważnie przyglądamy się zawartości i przejrzystości komunikatów na opakowaniach."
Projektantka komunikacji wizualnej
hd_mitarbeiter_amueller_mit
Andreas Müller
"Jako pionier zdrowej karmy dla zwierząt domowych, jestem odpowiedzialny za zwiększenie zrównoważonego rozwoju w całej firmie. W ramach inicjatywy zrównoważonego rozwoju założonej w 2020 r. jestem zaangażowany w środki ochrony środowiska i zrównoważone projekty."
Kierownik projektu ds. zrównoważonego rozwoju
hd_mitarbeiter_grimm
Vanessa Grimm
"Jako pionierzy zdrowej karmy dla zwierząt domowych, my lekarze weterynarii i asystenci weterynaryjni ds. obsługi klienta z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć najbardziej odpowiednią i dostosowaną do gatunku karmę dla Twojego kota."
Asystent weterynaryjny
hd_mitarbeiter_hedde
Michael Hedde
"Jako pionierzy zdrowej karmy dla zwierząt domowych, od ponad 50 lat opracowujemy nowoczesne produkty żywieniowe dla dobrego samopoczucia psów i kotów."
Księgowy ds. finansów
hd_mitarbeiter_hein
Wolfgang Hein
"Jako pionier zdrowej karmy dla zwierząt domowych, zapewniamy wyjątkową jakość naszej innowacyjnej karmy dla zwierząt domowych dzięki najnowszym metodom analitycznym."
Specjalista ds. zarządzania jakością