hc herstellungsverfahren_aio22

Proces produkcji

Nasza wysokiej jakości karma dla kotów jest wytwarzana z naturalnych składników w szczególnie delikatnym procesie. Sekret tkwi w doskonałej recepturze oraz Thermostufenmix®.

Produkcja karmy suchej Happy Cat

Twój kot uwielbia jeść karmę suchą Happy Cat, a Ciebie zastanawia jak powstają smakowite krokiety? Tutaj wyjaśniamy krok po kroku, jak powstają nasze krokiety: od naturalnych składników do zdrowej karmy suchej.

zutaten napf mit kroketten

Für die Zubereitung unseres Katzenfutters verwenden wir Fleisch aus artgerechter Haltung. Karma sucha Happy Cat jest wytwarzana z naturalnych składników, które dostarczają wysokiej jakości białka zwierzęcego, rozsądnie połączonego z innymi istotnymi składnikami odżywczymi. Wyselekcjonowane zioła, wartościowe oleje, dobrze tolerowane węglowodany i błonnik uzupełniają Happy Cat karma sucha i dostarczają kotu wszystkich substancji witalnych, których potrzebuje do zdrowego wzrostu i długiego kociego życia. Szczególnie delikatną produkcję uzyskujemy dzięki Thermostufenmix®. W ten sposób w Wehringen w Bawarii produkowana jest pyszna karma dla kotów najwyższej jakości.

bauernhof_667x786px

Gospodarstwo

Naturalne surowce od rolników z naszej bawarskiej ojczyzny

Hodowlę zwierząt i uprawę surowców roślinnych oddajemy w ręce naszych starannie dobranych partnerów rolnych. Dobro zwierząt jest dla nas niezwykle ważne, jeśli chodzi o naszych dostawców mięsa. Równie dużą wagę przykładamy do pozyskiwania jak największej ilości surowców roślinnych, takich jak marchew, buraki czy zioła, głównie z regionalnych gospodarstw.


Dostawa

Krótkie trasy dostaw dla większej świeżości

Większość naszych składników pochodzi z regionu wokół Augsburga. Dzięki niewielkim odległościom dojazdu, zawsze otrzymujemy świeże produkty bezpośrednio z pola uprawnego. Dzięki temu chronimy środowisko i wspieramy rolników z naszego rodzimego regionu.

traktoranlieferung_667x786px
vermahlung_667x786px

Młynek i mieszalnik

Rozdrabnianie & mieszanie

Wszystkie surowce, które trafiają do naszej karmy dla kotów, są sprawdzane pod kątem obecności ciał obcych za pomocą sit wibracyjnych i magnesów, dzięki czemu Twój pupil otrzymuje nieskazitelną karmę. Następnie składniki są mielone i mieszane w młynku. Proces ten trwa około 4 minut.

thermostufenmix_667x786px


Thermostufenmix®

Delikatne przygotowanie: dzięki temu witaminy i składniki odżywcze zostają zachowane

Mieszanka karmy jest najpierw delikatnie poddawana wstępnej obróbce parą wodną i podgrzewana przez około godzinę. W drugim etapie mieszanka jest ugniatana w rurze wytłaczarki w temperaturze minimum 90 stopni Celsjusza, a następnie formowana w krokiety.

Suszenie & udoskonalenie

Starannie wysuszona & uszlachetniona olejem

Krokiety suszymy przez 22 minuty w temperaturze 125 stopni Celsjusza. Następnie mają już tylko maksymalną wilgotność 12 %, co zapewnia im dłuższy termin przydatności do spożycia. Na koniec karma sucha jest uszlachetniana wysokiej jakości olejami i przeciwutleniaczami oraz schładzana do temperatury otoczenia.

oelveredelung_667x786px
pruefenverpacken_667x786px

Testowanie & pakowanie

Kontrola jakości: Bo tylko to co najlepsze trafia na koniec do worka.

Krokiety ponownie przechodzą przez wykrywacz metalu, ponieważ najwyższa jakość jest dla nas priorytetem. Dlatego gotowe krokiety są również dokładnie sprawdzane w laboratorium. Dopiero wtedy, gdy jesteśmy absolutnie pewni, że nasza wysokiej jakości karma dla kotów została wyprodukowana w najlepszej jakości z naturalnych składników i według doskonałej receptury, krokiety są pakowane w różnej wielkości torebki.

To jest jakość made in Germany.