hc markenweltheader desktop_pl

Zdrowe kocie szczęście

Bo tylko zdrowy kot to szczęśliwy kot

Dobra karma dla kotów musi dziś zrobić znacznie więcej niż tylko zaspokoić apetyt Twojego kota! O wiele ważniejsze jest, aby karma smakowała i była zdrowa! Dlatego od wielu lat opracowujemy i udoskonalamy wykwintne receptury naszych zdrowych karm dla zwierząt. Zobowiązaliśmy się do przestrzegania następujących wartości:

hc markenwelt icon katze

Miłość do zwierząt

Aby każdy pupil mógł spędzić całe swoje kocie życie szczęśliwie i w zdrowiu u Twojego boku, produkujemy naszą wysokowartościową karmę dla kotów z dużą wiedzą specjalistyczną. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę, aby tworzyć doskonałe receptury z naturalnych składników. Zapewniają one kotu podstawy do szczęśliwego i witalnego kociego życia. Ich specjalne potrzeby są zaspokajane w naturalny sposób. Dzięki temu Twój pupil otrzymuje odpowiednie pożywienie by mieć długie i zdrowe kocie życie!

hc markenwelt aus liebe zum haustier
hd markenwelt icon natur

Połączenie z naturą

Do produkcji naszej karmy dla kotów premium używamy wyłącznie naturalnych składników. Do 80 % pochodzi z naszego regionu wokół Augsburga. Mięso i ryby pozyskujemy z hodowli zwierząt odpowiedniej dla ich gatunku. Nie stosujemy sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów. Ponadto dbamy o to, aby nasza niezawierająca GMO karma dla kotów nie szkodziła środowisku i dobru zwierząt. Nasza świadomość natury wpływa na nasze codzienne działania i ma trwały wpływ na produkty Happy Cat - w harmonii z człowiekiem i naturą.

hc markenwelt liebe zur natur
hd markenwelt icon qualitaet

Pasja do jakości

Wysokiej jakości białko zwierzęce, dobrze tolerowane węglowodany, wyselekcjonowane zioła i wartościowe oleje najwyższej jakości są najlepszą podstawą naszych produktów Happy Cat. Dzięki starannemu i delikatnemu przetwarzaniu w Thermostufenmix®, wszystkie witaminy i składniki odżywcze zostają zachowane, co skutkuje holistyczną karmą dla kotów, która obejmuje wszystkie ważne aspekty zdrowotne Twojego kota. Dzięki temu wyjątkowemu połączeniu Twój kot jest dobrze zaopatrzony!

hc markenwelt aus liebe zur qualitaet
hd markenwelt icon tradition

Związek z tradycją

Nasza rodzinna firma już w ósmym pokoleniu zajmuje się produkcją żywności najwyższej jakości. Ponad 50 lat temu rozszerzono obszar działalności. Od tego czasu w Wehringen w Bawarii produkowana jest również karma dla zwierząt domowych klasy premium. Zawsze możesz polegać na tym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy żywieniowej naszych ekspertów.

hc markenwelt aus liebe zur tradition

Koncepcja żywieniowa

Von Natur aus ganzheitlich mit wertvollen tierischen Proteinen & Vitalstoffen versorgt

dowiedz się więcej

Formuła aktywnych składników

Specjalna formuła aktywnych składników doskonale pokrywa pięć najważniejszych potrzeb Twojego kota

dowiedz się więcej

Proces produkcji

Nasze karmy dla zwierząt są produkowane na bazie doskonalej receptury w Thermostufenmix®.

dowiedz się więcej

Odpowiedzialność społeczna

Jesteśmy zaangażowani w sprawy ludzi, zwierząt i środowiska oraz wspieramy projekty społeczne.

dowiedz się więcej


Odkryj świat marki dla kotów Happy Cat

Happy Cat jest doskonale dostosowana do wszystkich potrzeb Twojego pupila i dostępna jako karma sucha i mokra w wielu pysznych sortach. Poznaj naszą różnorodność zdrowej karmy dla kotów z dużą zawartością mięsa. Dla zdrowego kociego szczęścia: rozerwać, wysypać, pysznie.

Odkryj produkty