Premium Cat Food Made in Germany

Ludzie & duch pionierstwa

“Opowiadamy się za zdrowym i zróżnicowanym żywieniem oraz bierzemy odpowiedzialność za ludzi, zwierzęta i środowisko.”

Rodzina Müller

Możesz polegać na Happy Dog

Rodzina Müller od trzech pokoleń produkuje wysokiej jakości karmę dla zwierząt domowych w Wehringen w Bawarii. Jako wielcy miłośnicy psów i związanego z tym dążenia do optymalnego żywienia, opracowaliśmy unikalne receptury dla zdrowia i witalności Twojego psa.

Szczególna cecha: starannie skomponowana różnorodność naturalnych składników. Preferujemy surowce od lokalnych rolników i w ten sposób osobiście dbamy o bezpieczne pochodzenie naszych składników żywności. W naszych produktach stosujemy wyłącznie wysokiej jakości białka w połączeniu z cennymi właściwościami ziół. Happy Dog oferuje dokładnie taką karmę, jakiej potrzebuje Twój pies. Dla każdej wielkości, dla każdej potrzeby, dla każdego wieku - od szczeniaka po seniora.

Nasza wizja

“Chcemy zapewnić każdemu zwierzakowi długie, zdrowe i szczęśliwe życie.”

Dyrektor zarządzający, Georg Müller

Nasz pionierski duch...

...sprawia z nas ojczyznę zdrowej karmy dla zwierząt domowych

Jako firma rodzinna od ponad 250 lat postrzegamy siebie jako pionierów i ojczyznę zdrowego żywienia. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak nasza linia karmy medycznej dla psów VET, która oferowała pierwszą pełną gamę odżywczo-terapeutyczną, lub nasza karma sucha premium, która była pierwszą pełnowartościową karmą dla psów dzięki unikalnej koncepcji Natural Life Concept®, uważamy się za pionierów. Jako pionierzy standardów etycznych, dziś koncentrujemy się również na rozwoju alternatywnych produktów żywieniowych. Produkujemy karmę dla zwierząt domowych z najlepszych naturalnych surowców, z największą starannością i odpowiedzialnością i postrzegamy siebie jako "pionierów zdrowej karmy dla zwierząt domowych".

Lucia Rettenbeck

"Jako pionierka zdrowej karmy dla zwierząt domowych, moim celem jest opracowywanie innowacyjnych i zbilansowanych pod względem odżywczym receptur. Aby nadążyć za najnowszymi odkryciami naukowymi, koncentrujemy się na ciągłym rozwoju naszej oferty produktów."

Lekarz weterynarii zajmujący się rozwojem produktów
Andrea Göbel

"Jako pionierzy zdrowej karmy dla zwierząt domowych, od wielu lat zabieramy nasze własne psy do pracy. W ten sposób możemy dać przykład innym pracodawcom i pokazać korzyści płynące z pracy z najlepszym przyjacielem człowieka."

Lekarz weterynarii działu obsługi klienta
Thomas Blöchinger

"Jako pionierzy zdrowej karmy dla zwierząt domowych, produkujemy ją w sposób odpowiedzialny i w zgodzie z Matką Naturą. Oznacza to powrót do źródła i między innymi wykorzystywanie owadów jako nośników białka w naszej karmie dla zwierząt."

Lekarz weterynarii działu obsługi klienta
Thorsten Stoyke

"Jako pionierzy zdrowej karmy dla zwierząt domowych, ważny jest dla nas partnerski kontakt z klientami. Aby sprostać temu zadaniu, słuchamy i uważnie przyglądamy się życzeniom i potrzebom naszych właścicieli zwierząt."

Kierownik ds. marketingu & działu obsługi
Nikola Prather

"Jako pionierka zdrowej karmy dla zwierząt domowych, chcę przyczynić się do tego, aby świat opakowań był nie tylko piękniejszy, ale także bardziej zrównoważony. W Happy Dog liczy się nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także bardzo uważnie przyglądamy się zawartości i przejrzystości komunikatów na opakowaniach."

Projektantka komunikacji wizualnej
Andreas Müller

"Jako pionier zdrowej karmy dla zwierząt domowych, jestem odpowiedzialny za zwiększenie zrównoważonego rozwoju w całej firmie. W ramach inicjatywy zrównoważonego rozwoju założonej w 2020 r. jestem zaangażowany w środki ochrony środowiska i zrównoważone projekty."

Kierownik projektu ds. zrównoważonego rozwoju
Vanessa Grimm

"Jako pionierzy zdrowej karmy dla zwierząt domowych, my lekarze weterynarii i asystenci weterynaryjni ds. obsługi klienta z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć najbardziej odpowiednią i dostosowaną do gatunku karmę dla Twojego psa."

Asystent weterynaryjny
Michael Hedde

"Jako pionierzy zdrowej karmy dla zwierząt domowych, od ponad 50 lat opracowujemy nowoczesne produkty żywieniowe dla dobrego samopoczucia psów i kotów."

Księgowy ds. finansów
Wolfgang Hein

"Jako pionier zdrowej karmy dla zwierząt domowych, zapewniamy wyjątkową jakość naszej innowacyjnej karmy dla zwierząt domowych dzięki najnowszym metodom analitycznym."

Specjalista ds. zarządzania jakością