Premium Cat Food Made in Germany

Koncepcja żywieniowa Natural Life

Naturalne składniki dla zdrowego kociego szczęścia

Bo tylko zdrowy kot to szczęśliwy kot!

Do przygotowania naszej wysokiej jakości karmy dla kotów Happy Cat używamy wyłącznie naturalnych składników. Oprócz odpowiedniej porcji mięsa, karma Happy Cat zawiera wszystko, czego Twój kot potrzebuje do zdrowego i szczęśliwego kociego życia.

Natural Life Concept® - holistyczne z natury

Nasza unikalna koncepcja żywieniowa bierze za wzór naturę. Wszystkie receptury Happy Cat są opracowane z naturalnych składników i skutkują sensownym połączeniem fizjologiczno-odżywczym niezbędnych do życia składników - co jest naukowo udowodnione. Jako główny składnik stosujemy tylko wysokiej jakości białko zwierzęce pochodzące od zwierząt hodowanych w sposób odpowiedni dla danego gatunku. Nasze receptury dla smakoszy uzupełnione są o wyselekcjonowane zioła, wartościowe oleje, dobrze tolerowane węglowodany i białka. W produkcji naszej wysokiej jakości karmy suchej nie stosujemy sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów. **Dzięki Happy Cat Natural Life Concept® Twoj pupil jest zaopatrywany holistycznie prosto z natury we wszystkie potrzebne mu składniki odżywcze!

Duża zawartość mięsa w karmie dla kotów

Duża ilość białka zwierzęcego w karmie jest niezbędna dla Twojego pupila. W zależności od sortu, nasza wysokiej jakości karma dla kotów składa się do 88 % z białka zwierzęcego. Mięso i ryby pochodzą z odpowiedniej dla danego gatunku hodowli zwierząt. Zawierają one niezbędne do życia aminokwasy. Przede wszystkim taurynę, która znajduje się w mózgu, mięśniach, wątrobie, mięśniu sercowym i siatkówce oka kota. Ponieważ koty nie potrafią magazynować tauryny, musi być ona codziennie uzupełniana poprzez pokarm. Nasza karma dla kotów z dużą zawartością mięsa jest uszlachetniona warzywami, jagodami i ziołami. Dzięki temu powstają doskonałe receptury dla naszych karm Happy Cat, które utrzymują Twojego pupila w zdrowiu & aktywności!

Dla zdrowego kociego szczęścia

Nasi lekarze weterynarii i dietetycy opracowali idealne przepisy dla Ciebie i Twojego kota, dostosowane do wieku i potrzeb Twojego kota. Zawierają tylko najwyższej jakości naturalne składniki, aby zapewnić kotu wszystko, czego potrzebuje. Dla zdrowych & szczęśliwych kotów, które mają dobre samopoczucie!