Premium Cat Food Made in Germany

Zdrowe kocie szczęście

Poznaj markę produkującą karmy dla kotów Happy Cat i dowiedz się, dlaczego jest to najlepszy sposób by zadbać o Twojego kota!

Bo tylko zdrowy kot to szczęśliwy kot!

Od 20 lat opracowujemy receptury karm dla kotów, które są zdrowe i jednocześnie rozpieszczają Twojego kota. Do przygotowania naszej wysokiej jakości karmy dla kotów Happy Cat używamy wyłącznie naturalnych składników. Oprócz odpowiedniej porcji mięsa, sorty karm mokrych i suchych Happy Cat zawierają wszystko, czego Twój kot potrzebuje do zdrowego i szczęśliwego kociego życia.

Natural Life Concept® - holistyczne z natury

Bierzemy naturę za wzór i wykorzystujemy naturalne składniki, aby produkować smaczne karmy dla kotów, które są fizjologiczno-odżywcze dla Twojego kota.

Mięso i ryby z hodowli zwierząt odpowiednich dla danego gatunku dostarczają wysokiej jakości białek zwierzęcych, które w zależności od odmiany stanowią największy i najważniejszy składnik naszej karmy dla kotów w ilości do 88 %.

Nasze receptury są doskonale dopełnione korzystnymi ziołami, cennymi olejami i dobrze tolerowanymi węglowodanami.

Odrzucamy sztuczne barwniki, aromaty czy konserwanty.

W ten sposób tworzymy naszą naturalną karmę dla kotów, która dostarcza Twojemu pupilowi wszystkich niezbędnych substancji witalnych!

Karmienie zdrowego kota szczęściem po prostu

Rozerwać, wysypać, pysznie.

Z pewnością chcesz, aby Twój pupil czuł się całkowicie swobodnie i mógł w przyszłości spędzać wiele czasu razem bawiąc się i przytulając. Z Happy Cat wybierasz wysokiej jakości karmę dla kotów, która zapewnia Twojemu kotu wszechstronne zaopatrzenie i smakuje wybornie!

Dzięki innowacyjnej koncepcji All-In-One-Concept nasi eksperci żywieniowi opracowali specjalną formułę, która pokrywa pięć najważniejszych potrzeb zdrowotnych Twojego pupila. Zapewnia regularne trawienie, wzmacnia układ odpornościowy, wspomaga układ moczowy, wspiera zdrowie serca i jest dobra dla skóry & sierści.

Bengalkatze nähert sich langsam einem Teller mit Happy Cat Meat in Sauce Nassfutter darauf
Zwei Nassfutterbeutel Meat in Sauce mit einer Katze und einem Teller, auf dem Nassfutter angerichtet wurde