Premium Cat Food Made in Germany
Opis produktu

Karma mokra dla kotów z wykwintnym pstrągiem

Zaserwujesz smakoszowi, który kocha ryby z Happy Cat Meat in Sauce Culinary Quellwasser-Forelle pyszną karmę mokrą dla kotów. Dzięki wysokiej zawartości białek zwierzęcych Twój mruczek otrzymuje wszystkie niezbędne składniki odżywcze i dodatkową porcję wilgotności, która jest elementarna dla zrównoważonego zapotrzebowania na płyny i wspierania pracy nerek. Dobra karma mokra dla kotów ze smacznym sosem od Happy Cat jest delikatnie przygotowana zgodnie z naszą koncepcją Natural Life Concept®, którą opracowaliśmy wspólnie z lekarzami weterynarii. Mokra karma dla kotów z wysoką zawartością mięsa dostarcza wszystkich ważnych witamin i minerałów. Sprawdzona pod względem żywieniowym koncepcja ma korzystny wpływ na podstawowe aspekty zdrowia kota: sierść i skórę, serce i układ odpornościowy, funkcje układu żołądkowo-jelitowego i układ moczowy. Meat in Sauce Culinary Quellwasser-Forelle jest lekkostrawna i świetnie nadaje się również dla wykastrowanych oraz wysterylizowanych kotów i kotek.

Jakie ma zalety Meat in Sauce Culinary Quellwasser-Forelle?

  • naturalne składniki
  • zatwierdzona pod względem fizjologiczno-odżywczym
  • idealna dla wykastrowanych oraz wysterylizowanych kotów i kotek
  • zapewnia naturalnie błyszczącą sierść

Jak często powinieneś podawać karmę mokrą dla kotów?

Czy koty potrzebują karmy mokrej? Tak: uczucie pragnienia u mruczków jest często niskie. U kotów, które są karmione głównie karmą suchą i rzadko piją, mogą się rozwinąć problemy z nerkami. Karma mokra dla kotów z wysoką zawartością mięsa, taka jak Meat in Sauce Culinary Quellwasser-Forelle dostarcza Twojemu kotu wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Jednocześnie zapewniasz, że znaczna część jego zapotrzebowania na wodę jest zaspokojona. Najlepiej oferować mokrą karmę w kilku porcjach w ciągu dnia - i uzupełniać ją karmą suchą Happy Cat. Oczywiście nawet jeśli podajesz kotu karmę mokrą, należy zapewnić w sposób ciągły świeżą wodę do picia.

A co z karmą mokrą dla kotów: jak długo może stać? Unikaj starszych resztek karmy w misce, ponieważ w ciepłych temperaturach mogą się na niej mnożyć zarazki. Happy Cat Meat in Sauce-Futter jak Culinary Quellwasser-Forelle utrzyma się w otwartym opakowaniu przez około dwa dni w lodówce.

Zalecenie karmienia
Masa
kota
Ilość karmy (g/dzień)
(kot niewychodzący/wykastrowany)
Ilość karmy (g/dzień)
(kot wolno bytujący)
3 kg 170 200
4 kg 200 235
5 kg 235 290
6 kg 265 320
Skład

Mięso i podroby z kurczaka (27 %), pstrąg (10 %), mąka pszenna pełnoziarnista, włókno jabłkowe (0,5 %), inulina z cykorii (0,4 %), chlorek sodu, olej rybny (0,1 %), olej słonecznikowy (0,1 %)

Składniki analityczne

Białko surowe 8,0 %, tłuszcz surowy 4,5 %, włókno surowe 0,5 %, popiół surowy 1,5 %, wilgotność 81,0 %, kwasy tłuszczowe omega-6 0,05 %, kwasy tłuszczowe omega-3 0,03 %

Dodatki

Witaminy/kg:
Witamina E (3a700) 120 mg, biotyna (3a880) 180 mcg, witamina C (3a300) 300 mg, tauryna (3a370) 400 mg

Pierwiastki śladowe/kg:
mangan (jako 3b503) 3 mg, cynk (jako 3b605) 20 mg

Aminokwasy/kg:
L-metionina (3c305) 400 mg

Reviews