hc katze frau happy

Przewodnik o kotach

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na temat kotów, zgromadziliśmy wiedzę którą chętnie przekazujemy w naszym przewodniku o kotach.

Odpowiednia porcja mięsa

Mięso i wartościowe białka zwierzęce najlepszej jakości to najważniejsze składniki wysokiej jakości karmy dla kotów. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o głównym składniku karmy dla kotów.

Czy karma sucha jest odpowiednia dla mojego kota?

Wielu właścicieli kotów zastanawia się, co jest lepsze dla ich pupila: karma mokra czy sucha? Więcej na ten temat i o zaletach karmy suchej przeczytasz tutaj.

Dobrze zaopatrzony od samego początku

Kocięta mają wysokie zapotrzebowanie na energię. Szczególnie w fazie wzrostu zaopatrzenie w ważne witaminy i składniki odżywcze ma elementarne znaczenie. Dowiedz się więcej o optymalnym żywieniu kociąt tutaj.

Jakich białek potrzebuje kot?

Koty z natury są mięsożercami i niezbyt dobrze tolerują węglowodany. Dlatego białka zwierzęce są dla kotów niezbędne. Tutaj podpowiadamy, jakie białka są ważne w karmie dla kotów.

Ile wody potrzebuje kot?

Zapotrzebowanie kota na płyny zależy od kilku czynników: rolę odgrywają na przykład rodzaj karmy, temperatura zewnętrzna i masa. Podpowiadamy też, jak zmotywować kota do picia.

hc adult katzenfutter

Przewodnik o kotach

Masz jednego lub więcej kotów i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat prawidłowego karmienia kociąt i kotów? W naszym przewodniku o kotach zebraliśmy dla Was wiele ciekawych informacji o żywieniu kotów.

Eksperci od żywienia zwierząt

Nasi eksperci ds. żywienia intensywnie zajmują się zdrową i dostosowaną do danego gatunku dietą dla kotów. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzę na temat karmienia kota odpowiednia karmą.

Zdrowie Twojego kota

Aby Twój kot czuł się dobrze, musi być zdrowy. Najważniejszym warunkiem, by tak się stało, jest wysokiej jakości karma, która dostarczy Twojemu pupilowi wszystkich ważnych składników odżywczych.

hc ernaehrungskonzept glueckliche katze
Mehr lesen