Premium Cat Food Made in Germany
Opis produktu

Delikatna karma mokra dla kotów z kruchym łososiem atlantyckim

Happy Cat Meat in Sauce Culinary Atlantik-Lachs to karma mokra dla kotów z delikatną rybą. Pyszna receptura z ponad 90 procentami białka zwierzęcego w całkowitej ilości białka, jest przygotowana zgodnie z naszą koncepcją Natural Life Concept®, opracowaną wspólnie z lekarzami weterynarii - i przynosi korzyści w pięciu ważnych obszarach zdrowia kota. Koncepcja all-in-one ze wszystkimi ważnymi witaminami i minerałami sprawia, że inne suplementy diety stają się zbędne. Dobra karma mokra dla kotów jak Meat in Sauce Culinary Atlantik-Lachs wspiera zdrowie skóry, serca, układu trawiennego i moczowego. Cenne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 wspierają witalność i naturalnie lśniącą sierść. Karma mokra dla kotów przyczynia się również w istotny sposób do gospodarki płynów. Nasza karma dla kotów Happy Cat jest nie tylko dobra dla dobrego samopoczucia Twojego kota: Dzięki najlepszym składnikom pochodzącym z odpowiedzialnej produkcji, opowiadamy się za zrównoważonym rozwojem i wysoką jakością

Jakie zalety ma Meat in Sauce Culinary Atlantik-Lachs?

  • kwasy tłuszczowe omega dla naturalnie lśniącej sierści
  • Pyszna receptura z rybą
  • Opakowania porcjowe w foliowych saszetkach
  • dla wykastrowanych oraz wysterylizowanych kotów i kotek

Jak często powinieneś podawać karmę mokrą dla kotów?

W związku z dużą ilością produktów, niektórzy zastanawiają się: czy koty w ogóle potrzebują karmy mokrej? Tak - karma mokra powinna być oferowana kotom codziennie. Ilość płynów w karmie mokrej dla kotów z wysoką zawartością mięsa, jest zbliżona do tej w upolowanej zdobyczy. Z Happy Cat Meat in Sauce Culinary Atlantik-Lachs zapewniasz, że nawet koty o niskim zapotrzebowaniu na wodę spożywają znaczną część swojej dziennej porcji wody. Łącząc dwie porcje karmy mokrej dla kotów z jedną porcją karmy suchej postępujesz zgodnie z powszechnymi zaleceniami. Niemniej jednak nie zapominaj, aby zapewnić Twojemu mruczkowi w sposób ciągły wodę do picia.

A jak długo mogę zostawić karmę mokrą dla kotów w misce? Karma mokra dla kotów musi być zawsze świeża. Dlatego podawaj tylko tyle, ile zostanie szybko zjedzone. Meat in Sauce Culinary Atlantik-Lachs otrzymasz w 85. gramowych saszetkach. Otwartą karmę mokrą Happy Cat możesz przechowywać w lodówce maksymalnie przez dwa dni.

Zalecenie karmienia
Masa kota Ilość karmy (g/dzień)
(kot niewychodzący/wykastrowany)
Ilość karmy (g/dzień)
(kot wolno bytujący)
3 kg 170 200
4 kg 200 235
5 kg 235 290
6 kg 265 320
Skład

Mięso i podroby z kurczaka (23 %), łosoś (10 %), mąka pszenna pełnoziarnista, włókno jabłkowe (0,5 %), inulina z cykorii (0,4 %), chlorek sodu, olej rybny (0,1 %), olej słonecznikowy (0,1 %)

Składniki analityczne

Białko surowe 8,0 %, tłuszcz surowy 4,5 %, włókno surowe 0,5 %, popiół surowy 1,5 %, wilgotność 81,0 %, kwasy tłuszczowe omega-6 0,05 %, kwasy tłuszczowe omega-3 0,03 %

Dodatki

Witaminy/kg:
Witamina E (3a700) 120 mg, biotyna (3a880) 180 mcg, witamina C (3a300) 300 mg, tauryna (3a370) 400 mg

Pierwiastki śladowe/kg:
mangan (jako 3b503) 3 mg, cynk (jako 3b605) 20 mg

Aminokwasy/kg:
L-metionina (3c305) 400 mg

Reviews